ŞAH DENİZ MEDİKAL HİZMETTE - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

ŞAH DENİZ MEDİKAL HİZMETTE

Bu haber 15 Eylül 2020 - 8:34 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.

  

İlçemiz Cemal Gürsel Mahallesi Deniz Hastanesi karşısında bulunan Gürkan Şahutoğlu ve Barış Miçooğulları’na ait Şah Deniz Medikal faaliyete başladı.

Medikal, temizlik ve tekstil alanında hizmet vermeye başlayan “Şah Deniz Medikal” sahipleri Şahutoğlu ve Miçooğulları “Açılış töreni hedeflemiştik ama pandemi dolayısıyla sosyal sorumluluk kapsamında dost ve misafirlerimizi münferit olarak ağırladıklarını belirtiler. Medikal alanında Samandağ halkına yakışır en iyi ve kaliteli hizmeti vereceklerinin sözünü veren Gürkan Şahutoğlu ve Barış Miçooğulları,“Bu hizmeti sadece ticari olarak görmüyoruz. Aynı zamanda gönüllülük esasına dayanarak da faaliyetlerimizi yürüteceğiz.  Dünyada kalitesiyle kendini kanıtlamış Ortholand’ ın bayisiyiz.

Ürünlerimiz güvenli ve garanti kapsamındadır. Raporlu hastaların ihtiyaçlarını evlerine kadar teslim ediyoruz. Tüm halkımıza sağlıklı ve huzurlu günler diliyoruz” ifadelerinde bulundular.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak Şah Deniz Medikal işletme sahipleri Gürkan Şahutoğlu ve Barış Miçooğulları’na başarı diler yeni iş yerlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı