ÜST REKLAM

logo

reklam

SAĞLIKTA İLKLER, ÖZEL DENİZ HASTANESİ’NDEN…

 

 

 

Özel Deniz Hastanesi kapılarını Basın Mensuplarına açtı, ‘Sağlığınız Bize Emanet’ dedi…

 

Bölgemizde bir ilki gerçekleştiren Özel Deniz Hastanesi, Uluslararası Havacılık sistemine kayıtlı lisanslı bir heliport (Helikopter Pisti) bulunan ve son sistem teknolojiyle İlçemiz vatandaşlarının sağlığı noktasında hareket edecek. Özel Deniz Hastanesi Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta sonunda Vakıflı Kahvaltı Evi (Garbis Kuş)’nde kahvaltı programı düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya geldiler.

“Tüm Hatay’a Hizmet Edeceğiz”

Düzenlenen kahvaltı programında Özel Deniz Hastanesi Yönetim Kurulu adına Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Murat Şefikoğulları, konuştu.

Dr. Şefikoğulları konuşmasında, “büyük bir özveri ve emekle, gece gündüz çalışarak yapımını bitirdiğimiz hastanemizde, halkımızın tüm ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar düşündük, kişiye özel yemek menülerinden, vale hizmetine, Otelcilik hizmetlerinden, call center hizmetlerine kadar planladık. Toplam 20 Yeni doğan Yoğun bakım, 4 Kardiyoloji yoğun bakım, 23 Erişkin yoğun bakım, tek kişilik hasta odaları, doğumhane ve müşahede odaları ile birlikte 100’e yakın hasta yatağı ile hizmet vereceğiz ancak, 196 yatak sayısına kadar arttırılabilir bir alt yapımız hazır durumda. Tüm branşlarda uzman hekim kadromuz, son teknoloji cihazlarımı, görüntüleme ve laboratuar hizmetlerimiz, uyku laboratuarımız ve bina alt yapımız ile oldukça iddialıyız.

Sadece Samandağ bölgesine değil, tüm Hatay’a hatta sağlık turizmi kapsamında yabancı ülke vatandaşlarına da hizmet vermeyi hedefleyen, hastaların beklentilerini, hassasiyetlerini çok iyi bilen ve hasta doktor ilişkisinden çok, birer aile ferdiymiş gibi onlara yaklaşacak 250 kişilik profesyonel bir ekimiz var. Ayrıca Akdeniz Bölgesinde bir ilk özelliği taşıyan Uluslararası Havacılık sisteminde kayıtlı lisanslı bir heliport (Helikopter Pisti) bulunmaktadır. Acil hastalara gerektiği takdirde çok kısa zamanda transfer hizmeti verebilecek olmanın da güvenini taşıyoruz. Sağlığınız Bize Emanet sloganı ile çıktığımız bu yolda, tüm hastalarımızın bize emanet edecekleri bu kutsal emanetlerine gözümüz gibi bakacağız” dedi. Gerçekleşen kahvaltı programının ardından Dr. Şefikoğulları tüm basın mensuplarına Özel Deniz Hastanesini gezdirerek, hastane hakkında detaylı bilgiler verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
1310 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?