ÜST REKLAM

logo

reklam

SAÇ DÖKÜLMESİNE ETKİLİ ÇÖZÜM

Bütün vatandaşların özellikle de kadınların büyük oranda problemi olan saç dökülmesine çözüm yollarını araştırarak konu üzerine İlçemiz vatandaşlarıyla görüştük.  İlçemiz vatandaşları saç dökülmesinden oldukça şikayet ederek konu üzerine gazetemize konuştular.

Saç Dökülmesini Nasıl Önleriz?

Hindistan cevizi yağı, sarımsak yağı bir kaşık susam yağı, içine bir iki kaşık yoğurt, bir kaşık bal ile saç dökülmesini önleyebilir aynı zamanda saçlarınıza olduğundan daha fazla parlaklık kazandırabilirsiniz.

En sağlıklısı olarak ifade edilen ise susam yağıyla Hindistan cevizi yağı ve sarımsak yağı. Ve yahut da ikinci bir karışım için yumurtanın sarısı ama organik yumurta olması gerekiyor. Bal yoğurt hindistan cevizi yağı yine karıştırıp uygulamalıyız inanın faydasını görüyorsunuz.

Ama en iyisi Defne sabunu diyebiliriz. Doğal yapılmış olan Defne sabununu öneriyoruz. O saçı kurutuyor doğru ama şu da var ki yağlı saç dökülür bu yüzden ise saç diplerinin kuru olması gerekiyor.  Saç kepeği oluşmuyor. Onlar saç derisinin kirli derisini atıyor ve bu yüzden ise biz onları kepek olarak algılıyoruz. Bu anlamda en sağlıklısı el yapımı Defne sabunudur.” İfadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ali Doğru

 

Share
258 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?