logo

reklam

ROL ALMAK İSTEYEN HERKES KATILABİLİR?

Semt Oyuncularından Çağrı: 

2010 yılından bu yana Hatay’da faaliyetlerini sürdüren Semt Oyuncuları Tiyatro Grubu, yeni sezonda sahneleyeceği çocuk ve yetişkin oyunlarında rol almak isteyenlerin katılımlarını bekliyor.

Hatay’da tiyatroya gönül veren yerel sanatçıların desteğiyle 2010 senesinde kurulan Semt Oyuncuları Tiyatro Grubu, yeni sezonda sahneleyeceği çocuk ve yetişkin oyunlarında rol almak isteyenlere bir çağrı yaptı. Sahnelediği birbirinden nitelikli oyunlarla Hatay halkının 7’den 70’e ilgi odağı haline gelen, Hatay’ın sevilen yüzlerinden Tiyatro Sanatçısı ve Yönetmeni Ali Gezgin’in kuruculuğunu üstlendiği, uzun yıllar İstanbul’da profesyonel tiyatro ekiplerinde çalışan Tiyatro Sanatçısı ve Yönetmeni Sertaç Demir’in de katıldığı tiyatro ekibi, yeni yol arkadaşlarına çağrı yaptı.

-Defne Evi’nde-

Yapılan çağrıda; Tiyatroya ilgi duyan, ekip çalışması ve samimiyete inanan, üretmekten keyif alan herkesin yeni sezonda sahnelenecek olan çocuk ve yetişkin oyunlarında rol alabilmek için 26 Temmuz Perşembe günü saat 18.00’da Defne Akdeniz Evi’ne başvuruda bulunabileceği bildirildi.

Haber – Foto: Haber Merkezi

Share
86 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?