REYHANOĞULLARI'NIN NİKAHINI BAŞKAN SAVAŞ KIYDI      | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

REYHANOĞULLARI’NIN NİKAHINI BAŞKAN SAVAŞ KIYDI     

Bu haber 18 Ekim 2017 - 11:50 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

  

 

Kule Restaurant Samandağ’ın köklü ailelerinden REHYANOĞULLARI’nın  oğlu AYTAÇ ile Dursunlu Mahallesinden CABIROĞLU ailesinin kızı Deniz’in düğün organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan’ı Doç. Dr. Lutfü Savaş’ın kıydığı nikahta İstanbul Nra İnşaat Kurucusu Niyazi Rehyanoğulları’nın tek erkek evladı ve İstanbul Nra İnşaat’ın genç yöneticilerinden Aytaç Rehyanoğulları için Antakya ve Samandağ’ın inşaat sektörünün öncü isimleri hazır bulundu. nikah sırasında heyecanları yüzlerinden okunan Aytaç ve Deniz’in heyecanını Lütfü Savaş yaptığı espriler ile almaya çalıştı; nikah kıyılmadan hemen önce genç cifte tavsiyelerde bulunan SAVAŞ; evlilik kurumunun öneminden bahsederek ömür boyu mutluluklar diledi.

Evlilik cüzdanını gelin ve damada aynı anda uzatarak uzun ve düzeyli ilişkilerin saygıdan ve eşitlikten geçtiğini dile getirerek salondan büyük alkış aldı.

Halay çekerek davetlilere kaynaşan SAVAŞ, alkışlar eşliğinde salondan ayrıldı. Katılımcılar yerel sanatçı Ayhan Bağdat’ın şarkılarıyla coştu, eğlencenin en doruklarda yaşandığı gece harika bir şekilde sonlandı.

(Haber Ümit Sağaltıcı -Foto: Haber Merkezi)

afdah.info

voir films