REİS PİYANGO'DAN, SAMANDAĞSPOR'A DESTEK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

REİS PİYANGO’DAN, SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

Bu haber 15 Aralık 2018 - 9:15 'de eklendi ve 532 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren Ozay Reis Piyango ve ekibi Samandağ spora 2500 bilet alarak destekte bulundu. 

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine açıklamada bulunan Ozay Reis Piyango ve ekibi; “Biz genellikle Arabistan’da faaliyet gösteriyoruz Samandağspor’un bu hızlı çıkışını oradan takip ediyoruz. Gösterdikleri üstün başarılardan ötürü Samandağspor”la gurur duyuyoruz. Böylesine başarılı bir takıma duyarsız kalmak istemedik. Samandağspor’un daha da gelişerek İlçemize bir çok yönden katkısı olacağının inancındayız. Bu anlamda Samandağ toplumuna ve özellikle gençlere hizmet eden Samandağspor’un her zaman yanında olacağımızı beyan ediyoruz.”ifadelerine yer verdiler.

Ozay Reis Piyango ve ekibinin yaptığı destekten ötürü oldukça mutlu olduklarını ifade eden Samandağspor yönetim kurulu üyesi ve Şahutoğlu Medikal sahibi Gürkan Şahutoğlu konu üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulundu.

Şahutoğlu açıklamasında; “Dünyanın her yerinde çalışan gurbetçilerimizi selamlıyorum. Arabistan, Amerika, Kuveyt, Katar, Japonya, Bahreyn ve diğer ülkelerden bizleri arayıp da destek olmaları bizlerin ne kadar doğru yolda olduğunu göstermektedir. Kulübümüzden 2500 bilet alarak destek sunan Ozay Reis Piyango ekibine teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ali Doğru