logo

reklam

Reçetesiz enjektör satmayan eczacıya silahlı saldırı!

Reçetesiz enjektör satmayan eczacıya silahlı saldırı!

3 KİŞİ GİTTİLER, 20 KİŞİ DÖNDÜLER

İlçemiz Eczacılarından Mehmet Kimyonşan, nöbette olduğu sırada kendisinden şırınga isteyen 3 gencin silahlı saldırısına uğradı. CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan abisi Ecz. Kimyonşan’ı yalnız bırakmadı. Olay üzerine ziyaret ettiğimiz Ecz. Kimyonşan’ın kardeşi CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan, gazetemize konuştu. Kardeş Kimyonşan, ‘Enjektör almak için gelen kimliği belirsiz üç şâhısa enjektör verilmemesi üzerine bir arbede yaşandı, kimliği belirsiz şahıslar kısa bir süre sonra ellerinde silahlarla, bıçaklarla 15-20 kişi olarak geri döndüler geri dönerek saldırıda bulundu’ dedi.

İki kardeş darp edildi…

Korkutan silahlı saldırıyı Emniyet görevlilerine bildiren Ecz. Kimyonşan olay ile ilgili açıklamasında; “önceki gün eczanemiz nöbetçiydi. Nöbette olduğumuz süre içerisinde tanımadığım üç kişi eczaneye gelerek enjektör talebinde bulundular. Bende reçetesiz boş enjektör veremeyeceğimi dile getirdim. Bu duruma istinaden şahıslarla arbede yaşandı. Yanlarında bulunan pitbull cinsi köpek arkadaşıma saldırdı. Her ikimizde darp edildik. Bunun üzerine olay yerinden ayrılan şahıslar belli bir süre sonra 15 -20 kişi ile geri geldiler.

İkinci kez geldiklerinde ellerinde silahlar ve bıçaklar vardı. Ardından havaya iki el ateş açıp olay yerinden uzaklaştılar. Biz de hemen olayı Emniyet görevlilerine ilettik. Yanlız daha önce yaşadığımız olayı da Emniyet’e bildirmiştik ancak nöbette olduğum için ifade vermeye gidememiştim. Emniyet görevlileri de ertesi gün gelebileceğimi söyledi ben ifade vermeye gitmeden bu yeni olay patlak verdi” dedi.

Devletimizin gereğini yapacağından şüphemiz yoktur.

CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kimyonşan, “uyuşturucu mücadelesinde devletin yanındayız. Uyuşturucuyu önlemek için üstümüze düşen görevleri yapmaktan hiçbir şekilde kaçınmayacağız. Söz konusu insan hayatıdır. Bu konuda elimizi her zaman taşın altına koyacağız. Eczacılara yapılan bu saldırı kabul edilemez. Devletimizin gereğini yapacağından şüphemiz yoktur. Bu olayın tekrarlanmamasını temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

 

Share
999 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?