“RAMAZAN MÜSTESNA VE MÜBAREK BİR AYDIR” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

 “RAMAZAN MÜSTESNA VE MÜBAREK BİR AYDIR”

Bu haber 29 Nisan 2022 - 12:47 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren Kubbe Ticaret işletme sahibi iş insanı Ali Kubbe Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İş insanı Kubbe mesajında; “Rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı, on bir ayın sultanı Ramazan Ayına kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Ramazan ayı, yetim ve öksüzlerin gözetildiği, muhtaç ve kimsesizlerin kollandığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel biçimde yaşandığı, milli ve manevi duyguların ise yoğun bir şekilde tezahür ettiği müstesna ve mübarek bir aydır.

Bu ayda maddi ve manevi yardımlarımızla, yoksul ve muhtaç kimselere katkıda bulunarak onların dertlerini ve sıkıntılarını paylaşmalı, birlik ve beraberliğimizi daha da sağlamlaştırmalıyız.

Ramazan Ayının ülkemizin ve tüm İslam aleminin afet, musibet ve salgın hastalıklardan kurtulmasına vesile olmasını temenni ediyor, bütün vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyorum.” Dedi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı