ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Haziran 2017

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SAMANDAĞLILARLA BULUŞTU

 

 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Şehir Tiyatrosu’nun başarılı oyuncularının 11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan münasebetiyle icra ettiği eğlenceler, 30 Mayıs Salı günü Samandağlılarla buluştu.

Etkinliğe, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB Genel Sekreteri Dr. Mehmet Maden, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım, HBB Muhtarlar Daire Başkanı Durmuş Yıldırım, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali ve çok sayıda Samandağlı katılım gösterdi.

Eski Ramazanları Aratmayan Etkinlik Unutulmayacak Bir Ramazan Gecesi Yaşattı

HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçılarının büyük ilgi gören etkinliği ilk olarak Ramazan’ın vazgeçilmezi davul ve mani eşliğinde başladı. Hacivat Karagöz’ün eğlenceli atışmaları ve köçeklerin hareketli dansı ile devam eden etkinliğin sonunda Geleneksel Orta Oyun ile buluşan izleyenler, eğlenceli sahne performansının ardından HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçılarını izleyenlerden tam not aldı.

Başkan Savaş’a Samandağlılardan Teşekkür

Samandağlılar, yâd edilen eski Ramazanları aratmayan eğlenceleri HBB Şehir Tiyatrosu aracılığıyla hemşehrileriyle buluşturan ve attığı her adımda sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda toplumun menfaatlerini düşünerek 15 ilçesinde ayrım yapmadan hizmetler üreten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
604 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?