ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Şubat 2017

PTT’DEN İLÇEMİZİ DE KAPSAYAN YENİ BİR ÇALIŞMA

 

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, postaya verilen kayıtlı tüm gönderiler için vatandaşlara ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti sunmaya başladı. Şubat ayında hayata geçirilen uygulamanın, kayıtlı gönderi takibinde vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacağı kaydedildi.

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerdeki iş ve işlemlerini sürekli geliştirip çeşitlendirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan PTT, vatandaşların yüzünü güldürecek yeni bir uygulamaya daha imza attı.

PTT A.Ş., postaya verilen kayıtlı tüm gönderiler için ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti sunmaya başladığını duyurdu.

Uygulama ile ilgili Gazetemize açıklamada bulunan yetkililer, ”7 Şubat 2017 tarihinde hayata geçirilen uygulamada, kayıtlı tüm gönderilerde kabul işlemi yapıldığında alıcı cep telefonu numarasına, adresine götürüldüğü halde teslim edilemeyip PTT iş yerinden alınmak üzere ihbar bırakılan gönderilerde ise hem gönderici hem de alıcı cep telefonu numaralarına ücretsiz SMS gönderilerek bilgilendirmede bulunuluyor. Yurt içine yönelik bu hizmet, telefon numaralarının gönderinin kabulünde belirtilmesi halinde gerçekleşiyor. Ayrıca, alıcı ve göndericiye ait cep telefonu numaralarının tam ve doğru olarak bildirilmesi ve sisteme yazılmasının sağlanması gerekiyor.” ifadelerine yer verdiler.

Haber:Nazlı hüzmeli Foto:Haber merkezi

 

 

Share
549 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?