PTT MÜDÜRÜ GÖKTAŞ’TAN, MÜJDE! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

PTT MÜDÜRÜ GÖKTAŞ’TAN, MÜJDE!

Bu haber 21 Ocak 2019 - 8:51 'de eklendi ve 568 kez görüntülendi.

Samandağ PTT Müdürü Ali Ekber Göktaş, İlçe vatandaşlarının motorlu taşıtlar vergisini kolayca ödeyebilmeleri için alternatifler ürettiklerinin müjdesini verdi. Konu üzerine görüştüğümüz Samandağ PTT Müdürü Göktaş, “motorlu taşıtlar verginizi Samandağ PTT Merkez Müdürlüğümüze uğrayarak sıra beklemeden nakit olarak ödeyebiliriz” dedi.

Samandağ PTT Müdürü Göktaş açıklamasında; “PTT olarak, Motorlu Taşıtlar Verginizi kolayca ödeyebilmeniz için, size değişik alternatifler sunuyoruz.

Ocak ayı içinde 1. taksidinin ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV), PTT aracılığı ile yatırmak isteyen vatandaşlar dilerse Samandağ PTT Merkez Müdürlüğümüze uğrayarak sıra beklemeden nakit olarak ödeyebilir. Teknolojiden faydalanarak yatırmak isteyen Samandağlılar ise dilerse posta çeki hesabına bağlı PTT Bank İnteraktif Bankacılık hizmetini kullanarak veya dilerse akıllı telefon seçeneği kullanıp telefonuna indireceğiniz Cep PTT Bank uygulaması ile tüm bankalara ait kredi kartlarını kullanarak ya da dilerse PTT’nin e-ticaret sitesi ePTTAVM.com üzerinden ödeyebilir.

Ayrıca, Samandağ PTT Merkezi ehliyet, kimlik, pasaport harçları, trafik ceza ödemeleri,  tapu harçları,  İmar barışı ödemeleri gibi diğer vergi ve harç ödemelerinde de her zaman hizmetinize hazır siz bekliyor. Unutmadan,  Samandağlılar için yöresel ürünlerde %30 kargo indiriminin de devam ettiğini hatırlatmakta fayda var” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı