ÜST REKLAM

logo

reklam

PTT, HER YERDE…


Samandağ PTT Müdürü Ali Ekber Göktaş’tan Vatandaşlara Müjde…

PTT gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra mobil hizmeti vatandaşların ayağına götüreceğini duyurdu.

Konu üzerine açıklama yapan Samandağ PTT Müdürü Göktaş; “Müşterilerin PTT işyerlerine gelmesi düşüncesinden ayrılarak, müşterilerin ayağına işyerlerinin gitmesi odaklı yeni strateji doğrultusunda;

“PTT Her Yerde” diyerek, özellikle PTT işyerinin olmadığı, acil ihtiyaç duyulan mahallerde, deprem, sel vb. gibi doğal afet durumları ile fuar, açılış, ulusal ve/veya uluslararası gösteri ve toplantılarda, şehir merkezinden uzak sanayi bölgelerinde, ayrıca işyeri açılmasına uygunluk verilen fakat zaruri nedenlerle henüz faaliyete başlanılamayan yerlerde, yeni konsept çift gişeli mobilize küçük tip araçlar vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Şimdilik Halk Eğitim Müdürlüğü Ek binası önünde Shell petrol ile pazar karşısında hizmete başlayan, ilerleyen günlerde ise ihtiyaç duyulan diğer yerlerde de görebileceğinin bu araçtan fatura, vergi, harç ödemelerinden, havale işlemlerine pek çok bankacılık hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi kargo kurye gönderilerin kabulünü de yaptırabilirsiniz. Siz neredeyseniz hayatınız kolaylaştırmak ve yüzünüzü güldürmek için PTT orada” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
31 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?