PTT AŞ 179. YILINI KUTLUYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

PTT AŞ 179. YILINI KUTLUYOR

Bu haber 23 Ekim 2019 - 8:32 'de eklendi ve 173 kez görüntülendi.

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT AŞ, bu yıl 179. yaşını kutluyor. İki asra yaklaşan tecrübesi ile vatandaşlara hizmet veren PTT AŞ, üzerine sohbet ettiğimiz İlçemiz PTT AŞ. Müdürü Ali Ekber Göktaş, PTT AŞ olarak, bir dünya markası olma hedefi ile çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

‘Ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atarak posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veren Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), 179 yıllık bilgi ve birikimiyle geleceğe ışık tutuyor’ diyen Müdür Göktaş, “kurulduğu günden bu yana tecrübesi, yenilikçi bakış açısı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğini arttıran PTT; hayatın her alanında vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor. Türkiye’nin her köşesine hizmet götürmeyi ilke edinen PTT, yurt içindeki çalışmalarının yanı sıra Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı göreviyle de faaliyetlerini sürdürüyor.

1840 yılında Posta Nezareti olarak kurulan ve o tarihten bu  yanında “Değişim, Dönüşüm ve Gelişim” yaklaşımından hareketle başlattığı yenilikçi politika ile teknoloji çağının gereklerine hızlıca entegre olan PTT, insan odaklı hizmet anlayışıyla kapasitesini her geçen gün artırıyor. Biz sizlerle büyük bir aile olmanın hissettirdiği güvenle yola devam ediyoruz, etkin ve etkili çözümlerle sektörel bazda büyük değişimlerin öncüsüyüz. PTT, inovasyon, AR-GE ve dijitalleşmeyi ön planda tutarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Dünyadaki dijital değişim ve dönüşümün baş döndürücü hızına yetişmek için tecrübesini yenilikçi vizyonuyla birleştiren PTT, zamanın koşullarına uyum sağlamak için, güçlü geleneğinden beslenip, sağlam bir iradeyle çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma, vatandaşların refah ve mutluluğunu artırma, ülke ekonomisine azami katkı sunma şiarıyla faaliyetlerini gerçekleştiren PTT, “gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak” ilkesiyle bugün de aynı amaçla çalışmaya devam ediyor. 2023 hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olarak her geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT, büyüyor, güçleniyor, bir dünya markası oluyor” dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi adına 179 yıldır katma değer yaratan çalışmalarıyla ülke ekonomisine büyük katkı sunan PTT’nin kuruluşunu tebrik ederken başta İlçemiz Müdürü Sayın Göktaş’a ve bünyesinde çalışan tüm ekibe başarı diliyoruz.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı