logo

reklam

PSİKOLOG YILMAZ’DAN, KÜLTÜR ÖĞRENCİLERİNE MESLEK TANITIMI

 

İlçemizde faaliyette olan ve eğitim öğretimde zirve olmayı hedefleyen Samandağ Kültür Temel Lisesi öğrencileri her yönden yetiştirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Kültür Temel Lisesi öğrencileri için meslek tanıtım programları düzenleyerek onları geleceğe hazırlamayı hedefliyor. 

Samandağ Kültür Temel Lisesinin geleneksel hale getirdiği Kariyer Günleri Meslek Tanıtımları programı kapsamında Güneypark Hastanesinin başarılı doktorlarından Psikolog Gülfidan Yılmaz öğrencilere mesleği ile ilgili bilgiler verdi.

Okulun toplantı salonunda gerçekleşen ve öğrencilerin yoğun katılım gösterdikleri programa Samandağ Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu ve öğretmenler katıldı.

Psikoloji bölümünü düşünen öğrenciler için bilgilendirmeler yapan Psikolog Gülfidan Yılmaz aynı zamanda öğrencilerin en büyük problemlerinden biri ders çalışmak konusunda kendi kendini motive etmeleri konusunda birkaç ipucu vererek, motivasyon ders çalışma yöntemleri ve meslek belirlemedeki püf noktaları hakkında bilgilendirme yaptı.

Psikolog Yılmaz, baştan sona kendisini pür dikkat dinleyen öğrencilerin sorularına da cevap verdi. Böylesine başarılı bir programı düzenleyen Samandağ Kültür Temel Lisesi yöneticilerine teşekkür eden Psikolog Yılmaz, tüm öğrencilere de eğitim yaşamlarında başarılar diledi.

Psikolog Gülfidan Yılmaz’ı okullarında ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Samandağ Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Psikolog Yılmaz’a yapmış olduğu faydalı bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Haber- Foto: Ali Doğru

 

 

 

 

 

 

Share
310 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?