PRESTİJ CADDESİNİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

PRESTİJ CADDESİNİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bu haber 02 Temmuz 2020 - 12:35 'de eklendi ve 511 kez görüntülendi.

Samandağ’ın Prestij Caddesi olarak nitelendirilen Yaşar Kemal Caddesi’nin kaldırım çalışmaları start verdi.  

Samandağ Belediyesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa çalışmaları ile Samandağ’ın Prestij Caddesi olması için geçtiğimiz ay Yaşar Kemal Caddesi’nde çalışmalar başlatılmıştı. Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile altyapı ve beton asfalt çalışmaları tamamlanan caddede Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yapılan yol genişletme, düzenleme ve cadde boyunca duvar örme çalışmalarının ardından kaldırım çalışmalarına başlandı.

Bu çalışmaların ardından yapılacak olan peyzaj çalışmalarının ardından Yaşar Kemal Caddesi Samandağ’ın Prestij Caddesi olacak.

Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Turizm ilçesi olan Samandağ’ımıza yakışır bir hizmet üretmek için Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Yaşar Kemal Caddesi’nin Samandağ’ın Prestij Caddesi olması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda cadde boyunca kaldırım çalışmalarına başladık. Bu çalışmaların ardından yapılacak olan peyzaj çalışmaları sonrası yeni yüzüne kavuşacak olan Yaşar Kemal Caddesi’ni Samandağ’ın Prestij Caddesi olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Samandağ’ımıza ve bütün Hatay’a hayırlı olmasını diliyoruz. ” ifadelerine yer verildi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı