POLİS TEŞKİLATININ YIL DÖNÜMÜ ÖZEL TÖREN « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

POLİS TEŞKİLATININ YIL DÖNÜMÜ ÖZEL TÖREN

Bu haber 12 Nisan 2022 - 12:41 'de eklendi ve 206 kez görüntülendi.

Polis Teşkilatımızın 177. Kuruluş Yıldönümünde Polis Haftası dolayısıyla Samandağ Hükümet Konağı önünde Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi. 

Tüm yurtta olduğu gibi Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü İlçemizde de coşkuyla kutlandı.   Hükümet Binası bahçesinde gerçekleşen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Samandağ İlçe  Emniyet Müdürü Asuman Karacık Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Törenin ardından, Başkan Yardımcısı Aydın Duran, İlçe Emniyet Müdürümüz Asuman Karacık’a çiçek takdim etti.

Törene; Samandağ belediye başkan yardımcıları; Aydın Duran, Samandağ Jandarma ve Sahil Güvenlik komutanları, İlçe Bölük Komutanı, Bakkallar Odası Başkanı Necdet Arslan, Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Terziler Odası Başkanı Ali Doğru, Esnaf Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu,  Şoförler Odası Başkanı Mustafa Terzi, AK Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı, AK Parti Samandağ Koordinatörü Hasan Arslan, MHP İlçe  Başkanı  Hikmet Külahlı, 2. Başkanı Nuri Eryılmaz,  Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cabburoğlu, İlçe Sağlık müdürü Şafak Miçooğulları, Emniyet müdürlüğü mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Samandağ İlçe  Emniyet Müdürü Asuman Karacık yaptı.

Hükümet Konağı Bahçesi öncesinde gerçekleştirilen tören öncesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli Polis Haftası Dolayısıyla Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük’ü makamında ziyaret etti.

İlçemizde vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliğini sağlama konusunda Polis Teşkilatımızın önemli ölçüde çaba sarf ettiğini ifade eden İlçe Kaymakamı Sayın Murat Kütük; “Samandağ İlçemizde kamu güvenliğinin sağlanması konusunda  halk ile işbirliği içinde sağlanan ahenkli ortamda teşkilatımızın çok önemli payı vardır. Görevin yerine getirilmesinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gayret gösteren Emniyet Mensuplarımıza, İlçe Müdürü nezdinde teşekkür  ediyorum. Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı