"POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174’NCÜ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174’NCÜ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN”

Bu haber 12 Nisan 2019 - 8:51 'de eklendi ve 428 kez görüntülendi.


Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Türk Polis Teşkilatımızın 174’ncü kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Duran Datlı ve polis memurlarına bir ziyaret düzenledi.   

Gerçekleştirdiği ziyaret sırasında bir konuşma gerçekleştiren Kaymakam Kütük; “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden günümüze kadar halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve görevini mesai mefhumu tanımaksızın her zaman layığıyla yapmıştır.

Milletimiz nezdinde huzur ve güvenliğin teminatı olarak görülen Polis Teşkilatımız, gösterdiği olağanüstü gayretler ve yaptığı hizmetler ile halkımızın gönlünde haklı bir yere sahip olmuştur. Toplumun her kesimiyle kucaklaşan polisimiz ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında yer almış ve onlara şefkat elini uzatmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatımızın 174’ncü kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı