ÜST REKLAM

logo

reklam
11 Nisan 2017

POLİS HAFTASI KUTLANDI

Her yıl Nisan ayının 10’unda başlayan Polis Haftası, bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlandı.

İlçemiz Polis Emniyet Güçlerinin de kutladıkları Polis Haftası, Samandağ İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen bir kokteyl ile kutlandı.

Polis Haftası Kutlaması çerçevesinde Samandağ Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden İlçemiz Kaymakamı Dr.Cahit Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Samandağ Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu ile çok sayıda kurum müdürü ve oda başkanları emniyet güçlerinin Polis Haftasını kutladılar.

Samandağ Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, kendilerini ziyaret eden konuklara teşekkür ederken, Gazetemize verdiği demeçte, Ateş; ”halkımızın güvenliğini ve refahını sağlamak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Samandağ Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, öte yandan yaklaşan referandum öncesinde de vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla bütün ekipleri ile yoğun bir şekilde çalışacaklarını belirtti.

Ateş, halkımızı bilgilendirmek amacıyla her ay düzenledikleri seminerlere referandumdan sonra da her ay devam edeceklerini ve halkımızı bilgilendirmeye devam edeceklerini söyledi.

Haber-Nazlı Hüzmeli

Foto:Haber Merkezi

Share
741 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?