"PİKSEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN" | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

“PİKSEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN”

Bu haber 29 Kasım 2019 - 8:58 'de eklendi ve 246 kez görüntülendi.

İlçemizde güvenlik sistemin de büyük bir eksiklik olduğunu düşünen İlçe esnaflarından Ali Nehir, Piksel Bilişim ve Güvenlik olarak güvenlik sistemleri noktasında Samandağ halkına hizmet edeceğini duyurdu. Atatürk Mahallesi Muammer Aksoy Caddesinde faaliyete giren Piksel Bilişim ve Güvenlik işletme kurucusu Nehir vatandaşların yaşam alanlarında kendilerini güvende hissetmeleri için çalıştıklarını ifade etti.

Konu üzerine açıklamada bulunan Ali Nehir; “Samandağ’da güvenlik sisteminde büyük bir eksiklik var. Güvenlik açısından Samandağ bu güveni vermek amaçlı işletmemizi açmış bulunuyoruz. Bütün dünyada güvenlik açısından endişe edici şeyler gelişiyor. Bu yüzden güvenliğimiz ve endişelerimizi yenmek için her iki evden birinde kamera, yangın alarmı bulunması sağlığımız ve güvenliğimiz için büyük bir önem taşır. Evde bıraktığımız çocuklarımızı hasta anne ve babalarımızı evimizde bulunan maddi eşyalarımızı korumak ve güven içinde kontrol edebilmek için gereksinimi yüksek şeylerdir. Yemek sektöründen bilişim sektörüne geçişi soracak olursanız yemek işi eşim Sevda Hanım’ın branşı ve onun üretkenliği ile hala devam ediyor. Benim branşım ise elektrik üzerinedir. Hem severek yaptığım ve önemini bildiğim için güvenlik sistemi işine girmiş bulunmaktayım.

Piksel güvenlik sistemleri ile evini ve iş yeriniz 7/24 güvende tutun. Hırsız, yangın alarmı ve güvenlik kamerası sistemleri, satış ve kurulum hizmetiyle, belediye arkası rekor ticaret yanında.

Açılışa özel kampanyalarımız için 512 0 512 – 0552 636 7999 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Piksel güvenlik sistemleri ile sizde yaşam alanlarınızda kendinizi güvende hissedin” ifadelerine yer verdi. 

afdah.info

voir films