ÜST REKLAM

logo

reklam

“PASTA VE TATLI SEKTÖRÜNDE İDDİALIYIZ”

“Damak Tadına Önem Veren Herkesi Öz Özkan’a Bekliyoruz”

İlçemizde faaliyet gösteren Öz Özkan market ortaklarından ilhan Özkan ile pasta ve tatlı sektörü üzerine küçük bir sohbet gerçekleştirdik.  Bu işte çalışırken hijyenden tutun, pastaların lezzetine kadar her şeyi büyük bir özveri ile hazırladıklarını belirten işletme sahiplerinden Özkan, müşterinin memnuniyetinin her şeyden önce geldiğinin altını çizdi.

Konu üzerine konuşan işletme sahiplerinden İlhan Özkan; “öncelikle sizlere pattiseride vitrine çıkan tatlıların nerede üretildiğini göstermek istiyorum. Şöyle ki burada ustalarımız ve usta yardımcılarımız çalışmakta. Burada büyük bir özveri ile krema çeşitlerimiz, çikolata çeşitlerimiz ve tatlılarımız hazırlanıyor.  Her şeyden önce hijyene büyü k bir önem veriyoruz. Etraf temizlemeden hiçbir şekilde ürünlere dokunmuyoruz. Temizliğin ardından üretime başlıyoruz. Tereyağlı baklava, künefe gibi birbirinden lezzetli tatlıları hazırlayıp fırına bırakıyoruz. Pişen tatlılarımıza daha sıcakken şerbetimizi ekliyor ve tatlarını olağanca taze tutmaya çalışıyoruz. Doğum günleri ve partilerin vazgeçilmez tatlısı olan yaş pastalarımıza da aynı özeni gösteriyoruz” dedi.

Konuşmasının devamında pastacılığın önemini vurgulayan Özkan; “pastacılık özen ve dikkat gerektiren bir iş. Siparişlerimizi olağanca müşterinin istediği ve dilediği bir şekilde hazırlıyoruz. Kullandığımız krema ve çikolata kesinlikle kaliteli malzemelerden oluşuyor. Örneğin pastalarımızı sarmayan katlı çikolatalar var. Bu çikolataları oluştururken sadece çikolataya incelik sağlanması için bir mermerimiz var. O mermeri dipfriz de iyice soğuttuktan sonra yoğun ve sıcak olan çikolatayı üzerine döküyoruz. Sadece bu mu diyeceksiziniz? Tabi ki de hayır. Bu işlem için saniye ve dakika işlemleri var. Çok soğuyan çikolata kırılır. Bizlerde oval duracak çikolata katmanını oluşturamayız. Bu nedenle süre hesabından sonra yumuşak olan çikolatayı yaş pastanın etrafına sağlam bir şekilde dikkatlice yerleştiriyor bu muhteşem lezzeti tamamlıyoruz.” dedi.

Fiyatların da uygun olduğuna değinerek Özkan; “müşteri memnuniyeti bizler için esastır. İstenilen her türlü pastayı onların hayalinde ki güzelliklerle tamamlayarak onları mutlu etmeye çalışıyoruz.

Bunu büyük bir zevkle yapıyoruz. Ürün kalitemiz en üst seviyesinde olduğu halde fiyatlarımız oldukça uygun. Yaş pastaların üzerinde bulunan kremalar oldukça kaliteli ve orijinal ürünlerden yapılıyor. Tatların da ki kusursuzluğu olağanca çaba sarf ederek emekle yapıyoruz. Tatlıların ise büyük bir bölümünü orijinal Antepfıstığıyla kaplandıktan sonra değerli müşterilerimize sunuyoruz. Damak tadına önem veren herkesi Öz Özkan pattiserie’ye bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi yeni yılda da tatlılarımız oldukça beğenildi. Aynı özveriyle 14 Ocak Res El Sen-i’de çalışacağımızı ifade ederek hepimizin büyük bir heyecanla Res El Sen-i, yeni yılımızı en içten dileklerimizle kutlarız.  “ifadelerini kullandı.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?