PARKLARIN BAKIMI YAPILIYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

PARKLARIN BAKIMI YAPILIYOR

Bu haber 16 Mart 2020 - 9:55 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınması ile birlikte, ilçe genelinde bulunan parklarda bakım onarım çalışmaları başlattılar.

Çocukların daha temiz ve güvenli bir şekilde eğlenmeleri ve vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda zaman geçirmeleri için parklarda bakım çalışmalarını gerçekleştiren ekipler, parklardaki ağaçlarım bakımını yaparken aynı zamanda bozuk olan oyun grupları onarılarak vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz havaların ısınması ile birlikte ilçemiz genelinde bulunan parklarda temizlik ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Ekiplerimiz tarafından, Kurtderesi Mahallesi İsmail Cem Parkında temizlik çalışması gerçekleştirildi. Deniz Mahallesi’nde bulunan Hz. Hızır Parkı ve Çevlik’te bulunan Nazım Hikmet Parkı’nda bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. General Şükrü Kanatlı Mahallesi’nde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu Parkı’nda temizlik çalışmaları yapıldı.  Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha temiz ortamlarda zaman geçirebilmeleri için ilçemiz genelinde bulunan bütün parklarda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films