Pandemi Süreciyle Yurtdışından Gelen Cemali Kardeşlerden İlçemize Yeni İşletme CEMALİ- FIRIN KASAP HİZMETE GİRDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

Pandemi Süreciyle Yurtdışından Gelen Cemali Kardeşlerden İlçemize Yeni İşletme CEMALİ- FIRIN KASAP HİZMETE GİRDİ

Bu haber 10 Temmuz 2020 - 14:48 'de eklendi ve 783 kez görüntülendi.

İlçemizde pandemi nedeniyle yurtdışından gelen vatandaşlar 14 günlük karantina sürecini atlattıktan sonra geçimlerini sağlayabilmek için kendilerine gelir kapısı aramaya başladı. Bazı vatandaşlar günlük çalışabilecekleri işlere başvururken bazıları ise ceplerindeki son para ile bir işletme kurdu. İlçemiz Kuşalanı Girişi Polis Noktası Karşısında faaliyete geçen Cemali Fırını işletme sahipleri Erkan ve Serkan Cemali kardeşler pandemi sürecinden sonra iş yeri açan vatandaşlar arasında oldular.

Pandemi süreciyle beraber ülkelerine dönen kardeşler burada geçim kaygısına gireceklerini düşünerek usta oldukları alan fırın ve kasap işine girmeye karar verdiklerini ifade ettiler.

Konu üzerine gazetemize konuşan Cemali kardeşler; “Hepimizin bildiği gibi pandemi süreci bütün vatandaşları oldukça kötü etkiledi. Bizde bu durumdan hayli etkilendik. Yurtdışı işçileri olarak kendi ülkemize işsiz bir şekilde döneceğimiz aklımızın ucundan bile gelmiyordu. Gelin görün ki bu süreç patlak verdi ve ülkemize döndük. Geçimimizi sağlamak, hayatımızı idame ettirebilmek için usta olarak çalıştığımız fırın ve kasap işine girmeye karar verdik. İnşallah bu süreç bir an önce biter ve herkes eski normal hayatına döner.

Ne yediğinizi bileceğiniz adres olarak biz kaytazdan lahmacuna, biberliden pizzaya, adak ekmeğinden yağlı simide her türlü hizmeti sunuyor, taşta (çömlek) et pişirimi farkıyla da sizi fırınımıza davet ediyoruz. Sipariş vermek isteyen vatandaşlarımız  0552 422 19 77 – 0538 320 26 32 bize bu numaralardan ulaşabilirler.” ifadelerine yer verdiler.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak İlçemizde istihdamı destekliyor, yeni açılan Cemali – Fırın- Kasap işletme sahipleri Erkan- Serkan Cemali kardeşlere fırına geçtiğimiz andan itibaren gösterdikleri ilgi, güler yüz ve işletmenin temizliğine verdikleri önemden dolayı teşekkür eder, çalışma hayatlarında kendilerine başarı dileriz.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı