ÜST REKLAM

logo

reklam
06 Mayıs 2019

“ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIMIZ SAYESİNDE BUGÜNLERE GELDİK”


İlçemizde faaliyet gösteren Op. Dr. Hayrettin Dönger, hasta kabulüne başladıkları Nisan 2015 yılından bu yana 4 yılı geride bıraktıklarını ifade ederek bir açıklamada bulundu.

Dönger açıklamasında; “Hasta kabulüne başladığımız Nisan 2015 yılından bu yana 4 yılı geride bırakmış bulunuyoruz. Bu 4 yıllık süre içerisinde başlangıç noktası ile kıyasladığımızda çok mesafe katlettik. Bugün itibari ile temel branşlarda 2 diğer branşlarda 1 ‘er hekim olmak üzere 27 hekim ile hizmet vermekteyiz. Bilindiği gibi sağlık hizmeti bir ekip işidir. Hekimlerimiz dışında sağlık personeli dahil 197 kişi bu ekipte yer almaktadır. Bu toplamda 224 kişinin istihdamı demektir.

Hastanemizde 45’ i servis 14’ ü yeni doğan yoğun bakım 12’ si genel yoğun bakım ve 4’ü koroner yoğun bakım yatağı olmak üzere toplamda 75 yatak mevcuttur. Yeni doğan yoğun bakımımızda 3. üncü basamak yoğun bakım hizmeti verilmektedir. Acil polikliğine başvuran sosyal güvencesi olan hastalardan fark ücreti almıyoruz.

2018 yılına ait verilere baktığımızda 1 yıl içerisinde hastanemize 140.480 hasta başvurmuş. 1164 ameliyat yapılmış. 12.510 hasta yatırılarak tedavi edilmiştir.

Amacımız tıbbi gelişmeleri takip ederek etik değerler çerçevesinde en iyi sağlık hizmetini vermektir.

Sizlerin teveccühü ve hekimlerimiz başta olmak üzere tüm personelimizin özverili çalışmaları ile  bugünlere geldik. Umarım aynı şevk ve heyecanla nice yıllar daha birlikte oluruz hepinize saygı ve selamlarımı sunar sağlıklı günler dilerim” ifadelerine yer verdi.

Haber: Aslı Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi

Share
62 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?