ÜST REKLAM

logo

reklam

ÖZEN KÜLTÜR LİSESİNİN KONUĞU OLDU

Göz Hastalıkları ve Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hamit Özen, Samandağ Kültür Temel Lisesi’nin geleneksel hale getirdiği Kariyer Günleri Meslek Tanıtımları programının konuğu oldu.

Samandağ Kültür Temel Lisesi’nin toplantı salonunda öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Kariyer Günleri programına Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu ve öğretmenler katıldı.

Kısa süre önce Antakya’da faaliyete açtığı Laviest Cerrahi Tıp Merkezinde yaptığı başarılı operasyonlar ile bilinen Göz Hastalıkları ve Cerrahi Uzmanı Opr. Dr . Hamit Özen, Göz Doktoru mesleğini düşünen öğrenciler için bilgilendirmeler yaparak doktorluk yapmak için bitirilmesi gereken okullar ve özellikleri hakkında bilgileri verdiği programda doktorluk mesleği ile ilgili merak eden ve ilk ağızdan öğrenme fırsatı yakalayan öğrencilerin sorularını da cevapladı.

Göz Hastalıkları ve Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hamit Özen’i okullarında ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Samandağ Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Doktor Özen’e yapmış olduğu faydalı bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederek çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
253 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?