Özel Samandağ Deniz Hastanesi Doktorları Takdir Topluyor… DOKTORLARA ANLAMLI TEŞEKKÜR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Özel Samandağ Deniz Hastanesi Doktorları Takdir Topluyor… DOKTORLARA ANLAMLI TEŞEKKÜR

Bu haber 22 Haziran 2021 - 11:16 'de eklendi ve 1.758 kez görüntülendi.

Başhekim Murat Şefikoğulları’nın yönetiminde olan Özel Samandağ Deniz Hastanesi, Ortopedi ve travmatoloji Uzm. Dr. Volkan Kızılkaya ve Kardiyoloji Uzmanı Dr. Cuma Kurtdere tesadüfen birer gün arayla gerçekleştirdikleri ameliyatlarla hastalarını sağlıklarına kavuşturdular. Hasta yakınları iyileşme süreci sonrası gazetemiz Ayna’ya konuşarak iki ortağın tesadüfen yaşadıkları sürece dikkat çektiler, Hastane Yönetimi ve Hekimlere teşekkür ettiler.

Hüda Ömür Gıda / Yöresel Life Sabunları işletme sahibi Onur Özen ile kurucu ortaklığını üstlendiği Novpak sıvı sabun ve temizlik ürünü üretim tesisi ortakları Sezer – Emin Özçelik’in anneleri birer gün arayla acil ameliyata alındı.

Daha önce İstanbul’da bir hastanede ameliyatını yaptıran ve sağlığına kavuşamayan Leyla Özen’in,diz kapağı ve kalça kemiği ameliyatını yeniden Özel Samandağ Deniz Hastanesi Ortopedi ve travmatoloji Uzm. Dr. Volkan Kızılkaya ve ekibi gerçekleştirdi. Başarılı operasyon sonrası Hastane Yönetimi ve Uzm. Dr. Kurtdere’ye teşekkürünü sunan Leyla Özen adına konuşan Oğlu Onur Özen, “hastanede ilk muayeneden ameliyata kadar bizimle özel ilgilenen Başhekim Sayın Murat Şefikoğulları’na, Özel Samandağ Deniz Hastanesi Ortopedi ve travmatoloji Uzm. Dr. Volkan Kızılkaya ve ekibine, annemle ilgilenen hemşirelere teşekkür ediyorum.

Bu derece kıymetli hekimlerin Samandağı’nda olması gurur verici. İnsanların buradaki hizmeti görmeyip ilçe dışında şifa araması manasız. Ben ilçe dışında şifa arayan annemin şifasını dibimde buldum. Temennim ilçemizde görev yapan sağlık çalışanlarının kıymetinin artması. Biz büyükşehirde tedavi daha iyi zihniyetinden kurtulmalıyız.

Başta ilçemiz ve ülkemiz genelinde görev yapan hekimlerimize kullanılan şiddet ve nefret söyleminin son bulmasını temenni ediyorum. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünü hatırlatarak sözlerime son veriyorum; ‘Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz’” dedi.

Taburcu olarak eve geçen Radiye Özçelik adına konuşan Sezer – Emin Özçelik kardeşler, Özel Samandağ Deniz HastanesiKardiyoloji Uzmanı Dr. Cuma Kurtdere’nin hastalarının korkusunu yenmesini sağlayarak sürekli güler yüzle onları karşıladığını belirttiler.

Özçelik kardeşler, “annemiz Kalp rahatsızlığı yaşaması üzerine kardiyoloji uzmanı Dr. Cuma Kurtdere’nin yanına gitti ve muayene oldu. Annemizin Anjiyo olması gerektiğini öğrendik. Annem acilen ameliyata alınarak sağlığına kavuşturuldu. Sağlığına kavuşur kavuşmaz da kalp doktoruna teşekkür etmek istedi. Biz Sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti sonuna kadar kınıyoruz. Pandemi döneminde önemi bin kat öne çıkan sağlıkçılar canla başla hizmet vermeye çalışırken böyle elem verici olayların yaşanması bizi çok üzüyor. Bugün değil hergün şükranla anacağımız sağlıkçılarımız hep var olsunlar. Şifacı olan bu insanların görevlerini daha huzurlu ortamlarda yapabilecekleri günlere kavuşmak istiyoruz. Başta Annemizin Kalp Doktoru Uzman. Dr. Sayın Kurtdere olmak üzere anneme destek olan hemşire kardeşlerimiz ve Hastane yönetimine teşekkür ediyoruz” dediler.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı