logo

reklam

ÖZEL GÜNEYPARK’TAN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA…

İlçemizde faaliyet gösteren ve gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla İlçemiz halkının vazgeçilmez adresi Güneypark Hastanesi Katarakt hastalığı olan bir hastaya başarılı bir operasyon yaptı. Gerçekleşen operasyon Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Halit ÖZHİSAR tarafından yapıldı.

Konu üzereni gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulunan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Halit ÖZHİSAR; Katarakt hastalığı olan hastaya başarılı bir operasyonla Fako ameliyatı yapık. Hastamız sağlıklı bir şekilde taburcu edildi. Ameliyatları rahatça yapıyor, üst düzey teknolojik cihazlarla çalışıyoruz. Bu konuda özverimizi ve çabamızı göz ardı etmeyen Samandağ halkına hizmet vermekten gurur duyuyorum” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
620 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

#

ÖZEL GÜNEYPARK’TAN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA…” için 1 yorum

  1. Ayse : diyor ki:

    Halit Özhisar, kaç insanın göz kapaklarını tamamen çıkartıp yüzünü gözünü mahvetti… Basit bir üst göz kapagı ameliyatında göz kapaklarının tamamını çıkartıp kaşı gözü korkunç hale getiren bu doktor hala çalışabiliyor mu ??? Göz kapaklarıma yama yapıldı aylarca travma içinde yasadım . Kulaklarım kesilip kafama dikildi kapaklarıma yama yapıldı ve daha korkunç hale geldim yüzümü mahvetti hayatımı bitirdi bu adam .. Ve kaç kadının .. Avrupa göz şikayetlerde neler yazmış insanlar ..