ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Mart 2017

ÖZEL GÜNEYPARK’TA YENİ EKİP İLE 1. YIL KUTLAMASI

 

 

İlçemizde faaliyete girdiğinden bu yana halkımıza yakın ilgi göstererek halkımızın sağlığı için önemli adımlar atan Özel Güneypark Hastanesi, geçtiğimiz hafta sonu düzenlediği kokteyl ile yeni ekibiyle birlikte geçirdiği 1. Hizmet Yılını kutladı.

Hastane personeli motivasyonunun yükseltilmesinin hedeflendiği kokteyle hastane doktorları, hastane personellerinin yanısıra Güneypark Anonim Şirketi yönetim kurulu üyeleri ve ortakları da gecede hazır bulundu. Müzik grubu eşliğinde yapılan kokteylde personel eğlenme ve stres atma fırsatı buldu.

Güneypark Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali KAHLIOĞULLARI’nın açılışını yaptığı kokteyle katılan personelin motivasyon ve moralinin yüksek olduğu gözlendi. Başhekim Ali KAHLIOĞULLARI gecede yaptığı konuşmada; Ortakların ticari açıdan boylarını aşan risk alarak bir serüvene atıldıklarını, el ele vererek bu risklerin üstesinden geldiklerini, hastanenin takdire şayan personelinin ise hastaneyi bir yıldan daha kısa bir süre içerisinde hastaneyi kalite açısından A Plus sınıfa taşıdıklarını ve bu sayede Hizmet adına, Kalite adına, memleketseverlik adına, sevgi saygı ve sadakat adına bir destan yazıldığını ifade etti.  Ali KAHLIOĞULLARI konuşmasının devamında “Çok kısa bir süre içerisinde ilimizde kalitesiyle,  hizmet anlayışıyla, medikal ve otelcilik hizmetiyle konuşulan bir hastane olmayı başardık. Hedefimiz bu başarımızı ülke çapına taşımaktır” ifadelerine yer verirken. Kahlioğulları; “sağlık personelinden beklenen güleryüz, yakın ilgi, iyi bir sağlık hizmeti gibi beklentileri yerine getirebilmesinin temel şartları yüksek moral, motivasyon, karşılıklı anlayış ve pozitif enerjinin üst düzeyde tutulmasıdır. Hizmet kalitesini üst düzeyde tutabilmek için personelimizin mutluluğu bizim için büyük bir önem arz ediyor. Personelimizin mutluluğu bizi de mutlu ediyor çünkü biliyoruz ki bu mutluluk hastalarımızın memnuniyet derecesini yükseltecek ana faktördür.” dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Güneypark logolu pastanın ortaklar tarafından kesilip ikram edildiği kokteylde eğlence gece yarısına kadar sürdü.

 

Share
718 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?