ÜST REKLAM

logo

reklam
27 Mart 2017

ÖZEL GÜNEYPARK HASTANESİ’NDEN TIP BAYRAMI ETKİNLİĞİ

 

 

14 Mart Tıp Bayramı ve Tıp Haftası etkinlikleri çerçevesinde Özel Güneypark Hastanesi organizasyonunda ilçemizde görev yapan doktorların katılımıyla Truva Life Otelde kutlama gecesi düzenlendi.

Değişik kurumlarda görev yapan hekimleri bir araya getiren müzikli akşam yemeğinde hekimler doyasıya eğlenerek stres attılar.

Hastalara daha fazla faydalı olabilme adına daha iyi koşullarda sağlık hizmeti verme temennisinin dile getirildiği kutlamada hekimlerin insan sağlığı adına sosyal ve ailevi yaşantılarından ödün vermekten kaçınmadıkları ifade edildi.

1827 yılında Tıphane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire’nin kurulmasıyla modern tıp eğitimine geçildiği tarih olarak anılan ve 1919 yılından sonra etkinliklerle kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı, 1976 yılından sonra 14 Mart tarihine denk gelen hafta boyunca düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor.

İlçemize sağlık alanında önemli katkılar sunan Güneypark Hastanesi’nin yoğun iş temposuna sahip hekimleri bir araya getirerek hekimler arasındaki diyalog, iletişim ve samimiyeti arttırmaya yönelik düzenlediği geceden hekimlerin mutlu bir şekilde ayrıldığı gözlendi.

Haber Foto: Nazlı Hüzmeli

Share
1113 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?