ÖZEL DENİZ HASTANESİ İLKLERİN ZİRVESİNDE - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ÖZEL DENİZ HASTANESİ İLKLERİN ZİRVESİNDE

Bu haber 24 Aralık 2018 - 9:03 'de eklendi ve 552 kez görüntülendi.

Samandağ’ın Özelde İlk Kadın Doğum Uzmanı Göreve Başladı

İlimiz genelinde, İlçemiz özelinde teknoloji imkânlarıyla ilkleri yaratan ve kısa süre önce hizmete giren Özel Samandağ Deniz Hastanesinden bir ilk daha…Daha önce yapılan basın toplantısında, ilklerin hastanesi olduklarını ve olacaklarını basına duyuran Deniz Hastanesinde, Samandağ’ın Özelde İlk, Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Gamze Demir göreve başladı.

Konu üzerine Op. Dr. Demir açıklamasında; “Samandağ halkı artık başka hastanelere gitmek zorunda kalmayacak” dedi.

Açıklamasının devamında Dr. Demir; Aslen Giresunluyum Uludağ Üniversitesi’nden mezun oldum. Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi ve Şırnak Devlet Hastanesi’nde görev aldım. Ve şuan Özel Samandağ Deniz Hastanesi’ndeyim.

“Geri Çevireceğimiz Hiç Kimse Olmayacak”

Samandağ halkının ihtiyaçlarını karşılayacak deneyim, beceri ve teknolojiye sahibiz. Geri çevireceğimiz hiç kimse olmayacak. Tüm hastalarımızın teşhis ve tedavilerini hastanemizde çözeceğiz. Detaylı ultrasondan, genetik tahlillerine, rahim filminden, tüm kan testlerine kadar tüm hizmetleri burada sunacağız. Sadece ilk sezaryen yaptırmayıp,  ikinci, üçüncü, dördüncü, acil olursa beşinci de yapılacak. Çoğul gebelikler (ikiz, üçüz, dördüz doğumlar) burada takip edilip doğumu yaptırılacak, gerektiği takdirde 20 yataklı 3.Basamak yenidoğan yoğun bakım ünitemiz ve tecrübeli hekim ve sağlık çalışanlarımızla hayata bağlanacak.

“Kolposkopi Cihazıyla Rahim Ağzı Kanserine Erken Tanı Koyabileceğiz”

Onkolojik yaklaşım olacak, onkolojik yaklaşım çoğu hastanede yoktur. Biz burada kanser hastalarına yönelik tanı ve tedavi yöntemlerimizi de uygulayacağız. Birçok hastanede olmayan Kolposkopi cihazımız da var, bu cihazla, rahim ağzı kanserinin tanısını burada koyabileceğiz ve taramasını burada yapabileceğiz. Rahim alma, rahim asma, kapalı ameliyat, açık ameliyat, vajinal ameliyat bunların hepsini burada yapabiliriz. Kapalı ameliyatlar genelde zor oluyor ama gelen hastalarımıza burada rahatlıkla bu hizmeti verebileceğiz. Başka yere gidin demeyeceğiz. İdrar kaçırma, vajen küçültme, vajen daraltma ameliyatları, vajina estetiği gibi estetik uygulamaları da burada yapacağız. İnfetilite ile ilgili tanı tedavi, HSG, hormon tahlili, rahim filmi, prenses doğum(Epidural), kürtaj, ikiz üçüz gebelerin tedavisi, sperm analizi, aşılama gibi yöntemlerin tamamını burada uyguluyoruz.

“Hastalarımız Gerekirse Telefondan istedikleri Her Saatte Bize Ulaşabilecek”

Gebelerimizin kendilerini huzurlu, rahat ve güvende hissetmelerini istiyoruz. Bunun için her an ulaşılabilir bir doktorları olacak. Gerekirse telefondan her saatte istedikleri zaman bize ulaşmaları mümkün olacaktır. Ben zaten Samandağ’ında oturuyorum, istedikleri zaman istedikleri saatte hastalarımız 7 / 24 bana ulaşabilirler.

“Hastanemizde Çok Güçlü Bir Ekip Var”

Güven veren bir hastane atmosferi var. Samandağ’ın hastaları Samandağ dışında hastanelere gitmelerine gerek yok artık. Samandağ ilçe olarak da çok değerli bir ilçe; ben iki haftadır Samandağ’dayım, kültürel olarak, eğitim olarak, refah seviyesi olarak, yaşam kalitesi olarak, çok güzel bir ilçe.. Samandağ’ın kendine özgü bir yapısı var. İnsanları çok iyi, yardımsever, sıcakkanlı ve hoşgörülü. Beni de geldiğim ilk günden beri çok sıcak karşılayıp, davrandılar. Bütün hastalarımız için, tüm imkânlarımızla göreve hazırız” dedi.

Haber: Hasan Dadük – Foto:Ali Doğru