OXFORD’TAN ANNELERE SÜRPRİZ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

OXFORD’TAN ANNELERE SÜRPRİZ

Bu haber 10 Mayıs 2022 - 14:34 'de eklendi ve 217 kez görüntülendi.

İlçemizde yabancı dil alanında başarılı çalışmalara imza atan Oxford Yabancı Dil Kursu Kurucu Müdürü Ahmet Miçooğulları ve kurum öğretmenleri anneler günü dolayısıyla öğrenci velilerine bir jest yaptılar.

gaziantep escort

Annelerin özel günlerini muhteşem şekilde geçirmeleri adına çeşitli etkinliklerle, çocuk grubunun mini konseri ve Eğitimci Doğan Şahin’in gitar dinletisi ile kutlayıp gönüllerince eğlendiler.

Daha sonra Oxford Yabancı Dil Kurumları yönetimi tarafından annelere çiçek takdim ettiler.

Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı Oxford Yabancı Dil Kurumları kurum müdürü Ahmet Miçoğulları; “Oxford Dil Kursu olarak çok değerli annelerimizin bu özel günlerini muhteşem şekilde geçirmeleri adına çeşitli etkinliklerle kutlamak istedik. Her anne, her çocuk bizim için çok değerli ve önemlidir. Bundan dolayıdır ki bir anneye en güzel hediye ne olabilir düşüncesiyle hareket ettik. Tabi ki en güzel armağan olan çocuklarının annelerimize sergiledikleridir. Bundan dolayı çocuk grubumuzun mini konseri ve gitar dinletisi ile kutlayıp, annelerimize çiçek takdim ettik. Emeği geçen Eliz hocama ve halkla ilişkiler sorumlumuz Selin hanıma bir kez daha teşekkür ederim. Annelerimiz çok değerli, bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı