OVACIK’TAN, SAMANDAĞ’A ANLAMLI TÜYOLAR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

OVACIK’TAN, SAMANDAĞ’A ANLAMLI TÜYOLAR

Bu haber 26 Eylül 2018 - 8:37 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

İYİ Parti’den Maçoğlu hamlesi. İYİ Parti Samandağ İlçe Başkanı Seyran MİÇOOĞULLARI’ndan, Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet MAÇOĞLU’na anlamlı ziyaret.

Yerel yönetim alanında Türkiye’ye ve dünyaya örnek olmuş, Belediyeciliğe projeleriyle ve yönetim anlayışıyla farklı bir boyut kazandıran OVACIK belediye başkanı Fatih Mehmet MAÇOĞLU, makamında İyi Parti İlçe Başkanı MİÇOOĞULLARI ile bir araya geldi.

‘Yüzünü değişime dön Samandağ’

İlçe Başkanı MİÇOOĞULLARI ile gerçekleştirdiği ziyaret üzerine konuştuk. İlçe halkının bakış açısına farklı bir yön verecek olan görüşme üzerine tüyolar veren İYİ Parti İlçe Başkanı, ‘Samandağ’ımızı ve BİZ ‘leri Sayın Başkana anlattık. Projelerimizi, umudumuzu, enerjimizi, kendileri ile paylaştık. Sağ olsun fikirlerini, deneyimlerini ve temennilerini bizlerle paylaştı.

Ve bize; ‘İYİ olun, samimi olun, dürüst olun… Başarı mutlaka İYİ’lerin olacaktır’ dedi.

Biz de diyoruz ki; Sinsi planlarımız yok! Halka rağmen projemiz yok! Samandağ için hayallerimiz var. Fikirlerimiz var, Amacımız var.  Yüzünü değişime dön Samandağ” dedi.

İlçe Başkanı MİÇOOĞULLARI, Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet MAÇOĞLU ile gerçekleştirdiği sohbet ve proje önerilerini kalem kalem kamuoyu ile paylaşacağının altını çizdi.

 

Hoto-Haber:Ümit Dadük Sağıltıcı