Orhan Gencebay – Hatasız Kul Olmaz | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

Orhan Gencebay – Hatasız Kul Olmaz

Bu haber 06 Kasım 2019 - 8:11 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.

 

Aradan uzun yıllar geçse de hala popüler olan, müzik dünyasının efsane isimlerinden Orhan Gencebay’ın yaklaşık 50 yıllık sanat kariyerinde seslendirmiş olduğu Orhan Gencebay Şarkıları sizler için bir araya getirdik. 1000’e yakın bestesi bulunan ve 400’ünü kendi sesiyle seslendiren sanatçı söz yazarı, besteci, yorumcu, bağlama sanatçısı olarak zirveye doğru uzanan basamakları bir bir çıkmaya başladı. Başarılı sanatçı henüz şarkıcı olarak tanınmadan önce de birçok bestesiyle şöhret oldu.

Usta sanatçının Hatasız Kul Olmaz, Çilekeş, Ya rabbim, Dertler Benim Olsun, Vazgeç Gönlüm gibi bir döneme damga vurmuş en güzel şarkılarını sitemiz üzerinden ücretsiz indirin ve şarkıları dinleyin. Batsın Bu Dünya ve daha birçok Orhan Gencebay şarkılarını bir araya getirdiğimiz listemiz üzerinden şarkıları dinleyebilirsiniz.

Sitemiz kolay menüsü, basit ve anlaşılabilir kullanımı ile en düşük veri hızında internetin olduğu her yerde sınırsız ve bedava müzik keyfi sunuyor. Besteleri çeşitli sanatçılar tarafından okunan, sanat dünyasında adı besteci ve bağlama virtüözü olarak bilinen Nam-ı diğer Orhan Baba’nın şarkılarına ulaşmak artık çok kolay.

Kaynak : https://www.mp3yukleindir.com/

afdah.info

voir films