ORDA BİR YOL VAR UZAKTA, YETKİLİLER BULAMIYOR (MUŞ)! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ORDA BİR YOL VAR UZAKTA, YETKİLİLER BULAMIYOR (MUŞ)!

Bu haber 30 Ocak 2019 - 9:10 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.


(Kara-Mizah)

Bir varmış, bir yokmuş. Şaka şaka zaten hiç yokmuş.  İlçemize bağlı Görbağ köyü yollarının yıllardır yapılmayışı vatandaşı isyan ettirdi. Görbağlı vatandaşlar, ‘adımız Görbağlı ama kör değiliz. Biz de varız gelin görün halimizi’ dediler.

Samandağ İlçesine bağlı Atatürk Mahallesi Muammer Aksoy Caddesinde mevcut yol çatlaklıkları daha da derinleşerek iradesini koruyor.

İlçemize bağlı birçok mahallenin sokaklarını süsleyen yollarının delik deşik oluşu, sürücüleri yaşamın zorluklarıyla mücadelede adeta sınavdan geçiriyor.

Vatandaşlar, “Allah HBB ve Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’den hatta onları önümüze seçenek koyanlardan razı olsun. Şimdi bu yollar bu halde olmasa tamirci arkadaşlarımız nereden ekmek yiyecek. Toplaya toplaya bir kavanoz conta topladık. Hurdaya satıp ekonomimizi güçlendiriyoruz. İstihdam yarattılar. Hele hele o çukurları geçmeye çalışırken öyle bir kıvrılıyoruz ki yılan dansımı ooooo hak getire. Valla fizik tedavicilere ekmek kalmadı. Çukurlarımız adeta balık göletleri, geceleri yolun ortasında, çukurlara dala çıka, dala çıka evimize ap ak gidiyoruz. Evde çamaşır makinası kullanmayınca, elektrik sarfiyatımız da düştü.  Araçlarımız her ay tamirde, parlıyor. Her gidişimizde en az bin- bin beşyüz tl masraf. Anlayacağınız coştuk, coştuk. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de gelsinler, hoş gelirler tüm oylarımız onlara feda (!) Biz memnunuz, çok memnunuz! Gelsinler hoş gelsinler…

Bu göletlerle ilgili ithal ördek getirip burada coğaltarak bu sefer ihraç edeceğiz, belediyemizi seviyoruz. Bu işi yapacak yer ararken göklerden gelen bir karar ve belediyemizin büyük çabası sayesinde bu sorunumuz çözümsüz kalmadı. Nihayet tekrar mutlu ve umutluyuz. Teşekkürler Başkan Nehir, Teşekkürler Başkan Savaş.

Belediyelerimizle ilgili kötü haber yapan gazete yetkililerine buradan sesleniyoruz, bizim sabrımızı sınamayın” dediler.

Haber/Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı