ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Haziran 2017

“ÖNCELİĞİMİZ HİJYEN”

 

İlçemizde dün sabah Hıdırbey Caddesi Cemal Gürsel Mahallesi’nde Ozan Hüzmeli girişimi ile Ozan Tavukçuluk Samandağ halkının hizmetine girdi.

Ozan Tavukçuluk, Hizmetinizde…

Ozan Tavukçuluk ve Pişirim Evi’nde günlük taze tavuk, yumurta, kömür satışı yanı sıra tavuk pişirimide yapılacağı belirtildi. İlçemizde yıllarını bu alandaki esnaflığıyla harcayan Hüzmeli, Samandağ’ın vazgeçilmez tavukçusu olacağının altını çizerek ilçe halkının memnuniyeti için çalışacaklarını ve Samandağ halkına yaraşır bir şekilde hizmet vereceklerini belirtti.

İşletme sahibi Hüzmeli,  işyerinin Samandağ halkına hayırlı olmasını dileyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Samandağ halkına hijyenik bir mekanda, günlük taze tavuk satımı ve dileyenlere pişirimiyle hizmet vereceğiz. Evlere ve iş yerlerine servisimiz olacaktır. Günlük taze tavuk satımı ve pişirimiyle diğer tavukçulardan farklı işler yapmak istiyoruz. Hijyen ve temizliğe her iş yerinde çok önemli bir şekilde dikkat edilmeli. Çünkü temiz olmayan bir yerden kimse alışveriş yapmak istemez. Bu anlamda hijyen bizim için çok önemli bir noktada yer almakta ve siz değerli Samandağ halkına olabildiğince hijyenik bir ortamda hizmet etmek için elimizden geldiği kadar çalışıyoruz” dedi.

Haber-Foto: Ali Doğru

 

 

 

Share
1134 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?