ÖMÜR, HASTALIĞA YENİLDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ÖMÜR, HASTALIĞA YENİLDİ

Bu haber 21 Aralık 2018 - 8:46 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.

Çocuk, genç, yaşlı dinlemeden birçok insanın vefatına sebep olan kanser oranlarının son dönemlerde daha da artış gösterdiği görülmekte. Kansere yakalanan ve yaklaşık 1,5 yıla yakın mücadele veren Ömür Toprak kötü hastalığın bizden alıp götürdüğü çiçeği burnunda gençlerimizden sadece biri. Tekebaşı Mahallesinin büyük ailelerinden olan Toprak ailesinin 23 yaşındaki oğulları Ömür Toprak 1,5 yıldır mücadele ettiği hastalığa yenik düştü.

Tekebaşı mahallesi sakinlerinden 23 yaşındaki gencin vefatıyla ilgili elde ettiğimiz bilgilere göre Ömür’ün daha önce yurtdışında çalıştığı sonrasında memleketine geri döndüğü, yaklaşık 1,5 yıldır kanserle mücadele ettiği belirtildi. Rahatsızlığından ötürü sürekli olarak Ankara giderek tedavi gören Ömür’ün son zamanlarda durumunda bir iyileşme olmadığı ve tedaviye cevap vermediği ifade edildi. Son bir ay içersinde durumu daha da kötüleşen 23 yaşındaki Ömür Toprak dün saat 11’de gözyaşları içerisinde Tekebaşı Mahallesi Asri Mezarlığında defnedildi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak vefat eden genç Ömür Toprak’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Haber: Hasan Dadük – Foto: Haber Merkezi