ÜST REKLAM

logo

reklam
18 Ocak 2017

OLİMPİYAT YOLCUSU MİLLİ SPORCULAR İLİMİZDE

Bölge merkezi Mersin’de yer alan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri’nde (TOHM) seçilen milli sporcular, İskenderun-Arsuz bölgesinde yer alan tenis kampında verimli bir hazırlık dönemi geçirdiler.

Gerçekleşen kampa HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven, HBB Arsuz Koordinatörü Edip Kaynar, Türkiye Tenis Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren tenis eğitmenleri Cengiz Tan, Hasan Özalp, Güney Sarıtaş ve Haşim Duran ile HBB Spor Kulübü Tenis Baş antrenörü Mehmet Doğan katılım gösterdi.

haber (2)

MİLLİ SPORCULARLA KAMP YAPAN HATAYLI TENİSÇİLER İÇİN ÖNEMLİ BİR DENEYİM

Geleceğin milli sporcuları olma yolunda Hatay BŞB Tenis Takımı’nda aktif sporculuk yaşamlarını sürdüren tenisçilerimizin de katılım gösterdiği kamp, vizyonunu başarılı milli sporcular yetiştirmek olarak belirleyen HBB Spor Kulübü için önemli bir deneyim oldu.

TENİS EĞİTMENLERİ HATAY’DAN UMUTLU

Kampın oldukça verimli geçtiğine dikkat çeken tenis eğitmenleri, Hatay’ın sportif branşlarda gösterdiği ses getiren atılımların kısa vadede teniste de kendini göstereceğine ve milli takım düzeyinde sporcular yetiştirileceğine inandıklarını ifade ettiler.

Tenis eğitmenleri ve sporcular, kampın Hatay’da düzenlenmesini sağlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e, HBB Arsuz Koordinatörü Edip Kaynar’a ve kampın gerçekleşmesine büyük katkılar sunan VIPARK Spor Merkezi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Haber-Foto:Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

Share
829 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?