OKUR- YAZAR OLMAK İSTEYENLERE KAPI AÇTI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

OKUR- YAZAR OLMAK İSTEYENLERE KAPI AÇTI

Bu haber 25 Mart 2022 - 13:38 'de eklendi ve 280 kez görüntülendi.

Tekebaşı Mahalle Muhtarı İsmail Özçelik, Tekebaşı Anaokulu’nda yetişkinlere dönük okuma yazma kursunun başladığını ve kayıt için sürenin devam ettiğini duyurdu.

Yaş kriteri aranmaksızın okuma yazma öğrenmek isteyen vatandaşlara seslenen Muhtar Özçelik; “Tekebaşı Mahalle Muhtarlığından duyurulur. Yetişkinlere dönük okuma yazma kursumuz Tekebaşı Anaokulu’nda bugün itibariyle başlamış olup kayıt için hala süreniz bulunmaktadır. Kursumuzda yaş ve cinsiyet kriteri olmayıp, okuma yazma bilmeyen ya da okuma yazma bilip de okuma yazma sertifikasına sahip olmak isteyen herkesin katılması önemle duyurulur. Kursumuz haftanın 5 günü saat 13.00-14.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kitap, defter, kalem, silgi gibi araç gereçler kurs öğretmenimiz tarafından temin edilecektir. Çay ve kahve ikramımızdır.

Kayıt ve bilgi için Tekebaşı Anaokulu Okulu, Okul Psikolojik Danışmanı Esra Bayar: 0 545 571 72 75 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.” Dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı