Öğretmen Anı Yarışması Büyük Beğeni Topladı SAMANDAĞ’DA KİTAP SANAT EL ELE « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Öğretmen Anı Yarışması Büyük Beğeni Topladı SAMANDAĞ’DA KİTAP SANAT EL ELE

Bu haber 12 Nisan 2022 - 12:35 'de eklendi ve 235 kez görüntülendi.

Samandağ Milli Eğitim Müdürlüğünün “Samandağ’da kitap sanat el ele” sloganı ile yola çıktığı OKU-SAM (Okuyan Samandağ) projesi kapsamında;  şiir dinletisi ve öğretmen anı yarışması ödül töreni düzenlendi.

Samandağ Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa  İlçe Kaymakamımız  Murat Kütük’ün yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı  Binbaşı Ömer Kartaler, Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Özgür Acar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Kadir Tosun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özgür Dadük, çok sayıda öğretmen, öğrenci ve veli katılım gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından şiir ve müzik dinletisi sunuldu. Akabinde Samandağ Halk Eğitim Merkezi desteği ile İsmail ve Mehmet Salim Kara Ortaokulu öğrencileri tarafından halk oyunları gösterisi yapıldı.

Öğretmenler arası anı yarışmasında dereceye giren öğretmenlere ödülleri Kaymakam Murat Kütük, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Kartaler ve  Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Özgür Acar tarafından verildi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı