“ÖĞRENCİLERİMİZİN HAKKINI SONUNA KADAR SAVUNACAĞIZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HAKKINI SONUNA KADAR SAVUNACAĞIZ”

Bu haber 26 Temmuz 2022 - 13:36 'de eklendi ve 359 kez görüntülendi.

Samandağ Yabancı Dil Merkezinden Kamuoyuna Duyuru!

Samandağ Yabancı Dil Merkezi Kurum Müdürü Ece Oğur Özçelik, kamuoyuna seslendi. Yabancı Dil sınavında resmi ve gerçek sonuçlara göre Samandağ’ın en iyi 3 derecesinin kendi kurumlarından çıktığına işaret etti.

Oğur kamuoyunda seslendiği açıklamasında; “Samandağ Yabancı Dil Merkezi olarak 2022 YKS sınavında resmi ve gerçek Sonuçlara göre Yabancı Dil alanında (YDT) Samandağ’ın en iyi 3 derecesini çıkararak muazzam bir başarıya imza attık.

  1. Nedim Özal 2. Dilan Kör 3. İdal Yabancı. Bu başarıyı elde edebilmek için öğrencilerimiz öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte ciddi bir emek harcadık ve fedakarlık gösterdik. Fakat bazı kurumlar bu başarıyı hazmedemeyip başarımızı gölgede bırakabilmek adına yalan ve yanlış haberler İle insanları kandırmaya ve algı yaratmaya çalışmaktadır. Bu süreçte çeşitli yayın organlarını ve HRT’yi de bu yalanlara alet etmiştir. Yapılan haberlerin ve reklamların gerçeklerle hiçbir ilgisi yoktur. Öğrencilerimizin emeğini ve hakkını çalmaya çalışan sözde eğitim kurumu (ki Samandağ’da böyle bir kurum yoktur gerçek ismi bu değildir) hakkında yasal süreci başlattık ve sonuna kadar bunun takipçisi olacağız. Bir eğitim kurumu olarak böylesine etik dışı konularla muhatap olmak bizi derinden üzmektedir. Öğrencilerimizin hakkını sonuna kadar savunacağız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı