“ÖĞRENCİLERİMİZE SAĞLIKLI BİR TATİL DİLİYORUM” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“ÖĞRENCİLERİMİZE SAĞLIKLI BİR TATİL DİLİYORUM”

Bu haber 21 Haziran 2022 - 12:36 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

 Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Eryılmaz mesajında, “ Büyük bir umutla başladığımız 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılını bugün itibariyle geride bıraktık.

Sevgili öğrenciler, hayatımızın her alanında olduğu gibi okul sürecinde verdiğiniz emeklerin ve fedakarlıkların sonucu olarak bugün karnelerinizi alıyorsunuz. Karnelerinize yansımış olan notlar ne olursa olsun, bizler her zaman sizlerin yanındayız.

Öğrenciler ve öğretmenlerimiz için uzun ve yorucu bir eğitim öğretim yılı da geride kalırken, 2021 – 2022 eğitim öğrenim yılında öğrencilerimize yoğun çaba ve emeklerinden dolayı bütün okul idarecileri, öğretmen ve velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Samandağ Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini verimli geçirmeleri için kültür, sanat ve spor olmak üzere birçok branşta yaz kursları açtık. Çocuklarımız, ilgi alanları doğrultusunda kurslarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

Yoğun bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor güzel ve sağlıklı bir tatil geçirmelerini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı