Öğrencilere Mezuniyet Eğlencesi BERRAK: ÇOCUĞU SEVMEKLE BAŞLAR, HER ŞEY « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Öğrencilere Mezuniyet Eğlencesi BERRAK: ÇOCUĞU SEVMEKLE BAŞLAR, HER ŞEY

Bu haber 17 Haziran 2022 - 10:51 'de eklendi ve 374 kez görüntülendi.

  İlçemizde faaliyet gösteren Adem Nural İlkokulu öğretmenlerinden Ercis Berrak, öğrencileri ve velilerle eğlenceli bir mezuniyet etkinliğine imza attılar. Öğrencilerine keyifli anlar yaşatan Eğitimci Berrak aileleri de mutlu etti. Üstlerinde cüppe, ellerinde kep eğlenen minikler etkinliğin tadını çıkardı.

Gerçekleştirdiği keyifli mezuniyet etkinliği üzerine Öğretmen Berrak; “Şair: Bir insanı sevmekle başlar her şey, demiş.Ben de diyorum ki bir çocuğu sevmekle başlar her şey. İnsanlığın raydan çıktığı bu dönemde insanlık adına yapılabilecek en iyi şey çocuğa verilen eğitimdir. Çocuğa kazandırılacak vicdan, adalet ve sevgi duygusu dünyanın daha adil, daha yaşanılabilir bir yer olmasını sağlar. Çocuk gelecektir, çocuk aydınlıktır, çocuk umuttur…

Bütün ayrılıklar hüzünlüdür. Ama bu tatlı hüznün arkasında biliyorum ki kocaman aydınlık bir gelecek var. Ben bu çocukları seviyorum ve onlara güveniyorum. Adil, sevgi dolu ve vicdanlı birer birey olarak onların yüreğine dokunduğumu ve bu dokunuşla geleceğe birer ışık olacaklarını biliyorum.

Ben bu çocukları seviyorum.  Birlikte çok güzel günler geçirdik. Hayatları boyunca anılarında saklayacakları mezuniyetlerinden kareleri sizlerle paylaşıyorum. Gerçekleştirdiğimiz etkinliğe katılım gösteren velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Etkinliğe katılan velilerin duygulandığı konuşma sonrası veliler, “çocuklarımız çok şanslı. Öğretmenimiz ilçemizin değerlerine sımsıkı sarılmış bir isim. Çocuklarımız, Ercis öğretmenle eğitim hayatı yanı sıra öğrenim hayatlarının temellerini aldılar. Ona sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Çocuklarımıza hakkını helal etmesini diliyor başarılarının devamını temenni ediyoruz”dediler.

Haber- Foto: RizanSağaltıcı