ÜST REKLAM

logo

reklam
27 Ekim 2018

ÖĞRENCİLERDEN 29 EKİM KONSERİ

HATMEK’te aldıkları eğitim ile verdikleri konser katılımcıları büyüledi. HATMEK Gitar Kursu Öğrencileri Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95’inci yıldönümü kutlamaları kapsamında bir konser verdi. Öğrencilerin gitar performansı katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

HATMEK konferans salonunda düzenlenen konseri Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş, HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden,  HBB Kültür Dairesi Başkanı Mehmet Bozkurt, HBB Muhtarlar Daire Başkanı Durmuş Yıldırım, HBB İnsan Kaynakları Daire Başkanı Ceyhun Cevrioğlu ve çok sayıda vatandaş izledi.  Konser etkinliği saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşını okunmasıyla başlandı.  Konser öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sağlam temeller atarak kurduğu Cumhuriyeti, 95 yıldır yaşatmaya ve onun faziletlerinden yararlanmaya çalıştığımızı ve bize bahşedilen bu topraklara hep birlikte sahip çıktığımızı söyledi.

Başkan Savaş, kurs öğrencilerine başarılarından ve azimli çalışmalarından dolayı çiçek takdim ederken, kurs eğitmeni Can Emrah Toprak’a da Türk Bayrağı ve M. Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı mozaik tablo takdim etti.

Haber Merkezi

 

Share
179 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?