logo

reklam

“O YUMRUK HEPİMİZE ATILDI”

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e geçtiğimiz günlerde Tomruksuyu’ nda yapılan saldırı nedeniyle geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor. Samandağ Cemevi Derneği Başkanı Tevfik Fatmaoğulları, yönetim kurulu üyeleri Başkan Nehir’ e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Fatmaoğulları, “Bizler Ehlibeyt ve Hz. Ali sevgisini yüreğinde taşıyan insanlarız. Bizlerin hayatında şiddete yer yoktur. Barış, sevgi, kardeşlik coğrafyasında güzellikler vardır, iyilik vardır.

Toplumun önderlerine yapılan bir saldırı toplumun tümüne yapılmıştır. O yumruk hepimize atıldı. Samandağ ilçesinde 42 mahallede yaşayan herkese atıldı. Barışa, huzura ve kardeşliğimize atıldı. Bu saldırıyı yapanı, yaptıranı, azmettirenleri kınıyor, lanetliyoruz. Belediye Başkanımızın yanındayız. Bugüne kadar Başkanımızın toplumsal barış, huzur, kardeşlik için yaptıklarının yanında olduk. Her zaman da yanında olmaya devam edeceğiz. Bu menfur saldırıyı bir daha kınıyor, başkanımıza geçmiş olsun diliyoruz.” dedi.

Başkan Nehir konu ile ilgili “Samandağ Cemevi Derneğine teşekkür ederim. Barış, kardeşlik, huzur için hep birlikte elele birlik ve beraberlik içinde çalışmayı sürdüreceğiz.Toplumu kutuplaştırmaya, huzuru bozmaya yönelik girişimlere geçit vermeyeceğiz” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
200 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?