ÜST REKLAM

logo

reklam
03 Mayıs 2017

“O ARTIK RESMEN BİR AKP’Lİ!”

 

 

 

Ehl-i Beyt Kültür ve Dayanışma Vakfı (EHDAV) Genel Başkanı Ali Yeral, dün haber merkezimize konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’ye geçişini eleştiren konuşmasında YERAL, bu süreci ‘Devletin En Yüksek Makamı Olan Cumhurbaşkanlığı Makamı, Türk Cumhurundan AKP Cumhuruna İndirgenmiş Oldu’ diyerek değerlendirdi.

EHDAV Genel Başkanı Yeral, “Sn. Erdoğan Tüm Türkiye’ye Cumhurbaşkanı Olarak Seçilmiş, Tarafsız Olacağına ve Herkese Eşit Davranacağına Dair Dünyanın Önünde de Namusu ve Şerefi Üzerine Yemin İçmişti. Ama O Kanunen Yasak Olmasına Rağmen, 3 Yıldır Partisi AKP İle Bağını En Üst Düzeyde Tutmuş ve Siyasi Arenalarda Tüm Parti Liderlerinden de Daha Çok Fazla ve Hararetli Mitinglerle Konuşmalar Yapmıştı. En Sonda da Çok Şaibeli Bir Referandum Süreci ve Sonucuyla, Hiç Bir Zaman Bağını Koparmadığı Partisi AKP’ye Bugün Resmen Üye Oldu.

Bu Vaziyetle, Devletin En Yüksek Makamı Olan Cumhurbaşkanlığı Makamı, Türk Cumhurundan AKP Cumhuruna İndirgenmiş Oldu. Yani Başka Bir Tabirle Parti Devletleştirildi, Devlet Partileştirildi, Hatta Devlet Mezhepleştirildi de Diyebiliriz. Bu Yeni ve Çok Tuhaf Durumun da Ülkeye Hayırlı mı Olacak, Hayırsız mı Olacak Zamanla Hep Beraber Göreceğiz. Mevlam Cümlemize Hayırları Feth Etsin, Şerleri de Def Etsin İnşaallah! Selam ve Muhabbet İle”dedi.

Haber- Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
736 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?