NURAL'DAN, "RADİKAL" KARAR | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

NURAL’DAN, “RADİKAL” KARAR

Bu haber 07 Haziran 2019 - 9:31 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

“En İyisi Olmak, Felsefesiyle Hareket Ediyorum”

İlçemizin eğitim çıtasını yükseltmek için çalışmalarını yürüten Eğitimci Seyhan Nural Radikal Eğitim Kurumları ile anlaştığını açıkladı.

Konu üzerine açıklama yapan Eğitimci Nural; “2003 yılında güçlü bir ekiple başladığımız özel dershanecilik sektöründe her zaman “en iyisi olmak “ felsefesiyle hareket ettik. 16 yılda hem lise gruplarında hem ortaokul gruplarında sayısız başarıya imza atarak markalaştık. Her zaman en iyi öğretmen kadrosu en güçlü yayın en kaliteli eğitimi bir yerde topladık.

Bilindiği gibi ülkemizde eğitim sistemi sürekli değişmiş, sınav sistemi her geçen gün daha da zorlaşarak öğrencilerin ve ailelerin kabusu haline gelmiştir. Böyle bir dönemde klasikleşmiş dershane anlayışının artık ihtiyaçları karşılayamadığına, sınav hazırlığının öğrenci özeline daha fazla inerek, her birey için ayrı bireysel öğrenme metodları uygulayarak, kişisel farklılıkları dikkate alarak yapılması gerektiğine inandığımız için güçlü bir öğretmen ekibiyle birlikte Samandağ’da profesyonel VIP eğitim uygulamaya karar verdik.

Böylesine önemli bir sistemi uygulayabilmek için 2017 ve 2018 YGS-LYS de Türkiye’de zirveye yerleşmiş Radikal Eğitim Kurumları ile anlaşarak Samandağ’a özel öğretimin en güçlü markasını kazandırdık. Çok kısa bir süre içinde 9-10-11-12. Sınıflar ve mezun öğrenciler için eğitim öğretime başlayacağımızı öğrencilerimize ve değerli velilerimize müjdeliyoruz. Bugüne kadar Samandağ halkının bize gösterdiği güven ve destek için sonsuz teşekkürler…

Samandağ’a hayırlı olsun” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films