NEFES İÇİN ANLAMLI DESTEK « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

NEFES İÇİN ANLAMLI DESTEK

Bu haber 16 Ağustos 2022 - 10:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İş İnsanı Yaşar Toprak; “Başkan Eryılmaz’ın, Nefes Bebeğimiz İçin Başlattığı Yardım Seferberliğine Kayıtsız Kalmak İstemedim”

Nefes Bebeğin hayat mücadelesine destek olmak için Hattat olan Merhum Şeyh Süleyman Hamit Yılmaz’ın ailesi ve İş İnsanı Yaşar Toprak anlamlı destekleriyle takdir topladılar.

Tanınmış Alevi Şeyhi ve aynı zamanda bir Hattat olan Merhum Şeyh Süleyman Hamit Yılmaz’ın ailesi, Hattat Hamit Yılmaz’ın kendi el sanatı olan ve 3 bin TL değer biçilen Zülfikar tablosunu Nefes Bebeğin mecadelesine destek olmak amacıyla bağışladılar.  İş İnsanı Yaşar Toprak’ta tablo için toplamda 10 bin tl bağış yaparak Nefes Bebeğin tedavisine destek oldu.

Yaşar Toprak konu üzerine; Belediye Başkanımız Sayın Avukat Refik Eryılmaz’ın Nefes bebeğimiz için başlattığı yardım seferberliğine Almanya’da yaşayan bir Samandağlı olarak kayıtsız kalamazdık. Nefes bebeğimiz için yapılan bu tablo bağışına istinaden belirtilen rakama bu tabloyu alıyorum, üstüne de 7 bin tl ekleyerek toplamda 10 bin tl kalben Nefes bebeğimiz için bağışlıyorum. Ayrıca yurtdışında ve ülkemizde yaşayan tüm Samandağlı kardeşlerimizin bu kampanyaya destek vermelerini istirham ediyorum” İfadelerini kullandı.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket