“Nefes Bebek İçin Yeni Bir Kampanya Başlatıyoruz” NEFES’E DESTEK KAMPANYASI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“Nefes Bebek İçin Yeni Bir Kampanya Başlatıyoruz” NEFES’E DESTEK KAMPANYASI

Bu haber 12 Nisan 2022 - 12:51 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.

İYİ Parti Samandağ İlçe Başkanı Seyran Ziroğlu, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Ali Kavak önderliğinde hayat mücadelesi veren Nefes Bebek için yeni bir kampanya başlattıklarının çağrısını yaptı.

Nefes’in mücadelesine destek olmak için ellerinden geleni yapacaklarını die getiren Başkan Ziroğlu; “ Herkesi Yardımdan evvela empati yapmaya çağırıyoruz.

Lütfen bir anlık nefessiz kaldığınızı, kalbinizin teklediğini, suda boğulduğunuzu hayal edin. Hayal ederken bile ürktünüz değil mi? Tam olarak bundan bahsediyoruz kıymetli abilerim, ablalarım ve kardeşlerim. Bu yüzden yardımdan önce empati kurmaya çağırıyoruz. Siz hiç evladınızla sınandınız mı? Nefes bebeğin annesi ve babası olduğunuzu hayal edin. Sırf elin kiri olan parayı bulamadılar diye evlat kaybetmek nasıl bir çaresizliktir!! Peki soruyorum çaresi olan bu durumun sesi olmayacak mıyız? Ceplerden değil yüreklerden gelen bir kampanya derhal planlanmalıdır.

Sesimizin sloganı Nefes bebeğe nefes ol. Allah rızası için söyleyin daha manalı bir söz olabilir mi?

Başta iş insanlarımız olmak üzere duyarlı olup destek vermek isteyen güzel insanlarla birlikte yardım kampanyası başlamalı. Emri vaki olacak affınıza sığınıyorum ama Nefes bebek ölmemeli..

Daha önce Yiğit bebek için elini vicdanına koymuş, üzerine düşeni yapmış olan  iş insanlarımıza ve vatandaşlarımıza şükran borçluyuz güzel yürekli insanlar var olsunlar.. Sn. Ali Kavak önderliğinde Nefes bebek için de yeni bir kampanya başlatıyoruz.

Önemli Not; Bu kampanyada en çok da  (Akdeniz İhracatçılar Birliği) AKİB’ten nefes olmasını temenni ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.” dedi.

“Lütfen Duyun, Duyurun Sesimi, Siz Olmadan Başaramam.”

Nefes bebeğin gönüllü destekçileri tarafından yapılan paylaşımda; “Merhaba Canım ailem. Bugün düşünceliyim çünkü siz her ne kadar beni küçük olarak görseniz de ben her şeyin farkındayım. Kampanyam bir an önce %100 olmazsa, ben zolgensma ilacını alamazsam beni bekleyen sonun farkındayım ve korkuyorum. Korkuyorum çünkü anneme, babama, ablalarıma doya doya sarılamamaktan, korkuyorum çünkü biliyorum ben bu dünyadan gidersem onlar çok üzülecekler. Bir daha asla eski neşeleri olmayacak, hep bir tarafları eksik olacak. Her zaman akıllarında ve kalplerinde ben olacağım ama yanlarında olamadığım için her zaman yarım kalacaklar. Bu yüzden çok ama çok korkuyorum. Canım ailem sizden sadece beni yaşatmanızı istiyorum. Lütfen duyun, duyurun sesimi. Siz olmadan başaramam.” İfadelerine yer verdiler.

VALİLİK ONAYLI YASAL BAĞIŞ HESABI

TR 82 0001 0004 4696 1008 6550 04

NİLAY YEŞİL \ ZİRAAT BANKASI

DOLAR İBAN

TR55 00010004 4696 1008 6550 05

EURO İBAN

TR28 0001 0004 4696 1008 6550 06

Swift – Bic Code :TCZBTR2A

NİLAY YEŞİL/ZİRAAT BANKASI

NEFES YAZ 6586’YA GÖNDER (BÜTÜN OPERATÖRLER İÇİN GEÇERLİ) 1 SMS=20 TL

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı