Nefes Almak İstiyorum İnsiyatifi Üyesi Selim KAMACI: ANKARA’YA KADAR YÜRÜMEYE HAZIRIZ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

Nefes Almak İstiyorum İnsiyatifi Üyesi Selim KAMACI: ANKARA’YA KADAR YÜRÜMEYE HAZIRIZ

Bu haber 21 Haziran 2017 - 9:49 'de eklendi ve 153 kez görüntülendi.

 

 

Nefes Almak İstiyorum İnsiyatifi Üyesi Selim KAMACI, dün basın büromuza yolladığı açıklama ile Eski Vergi Dairesi binası olarak bilinen yer ile eski askerlik şubesi olarak bilinen sorunlu binanın, hisse sahipleri mağdur edilmeden 75. yıl parkı ile birleştirilmesi, akabinde Samandağ halkının düşünce yapısına uygun, çağdaş mimari, estetik güzellik, katarak ve daha fazla yeşil daha fazla geniş bir kent alanı oluşmasının sağlanması yönünde, halkın yoğun talebinin devam ettiğini belirti. Kamacı açıklamasında Park için Ankara’da yürümeye hazır olduklarına işaret etti.

İnsiyatif üyesi Kamacı, “halkın  bu yöndeki haklı ve masum talebine  karşılık olarak Mithat NEHİR  park talebini reddederek aksi yöndeki tavrı ile ısrarla AVM dikme uğraş ve girişimleri ile karşı karşıya kalındı.

Belediye Başkanı şu ana kadar halka rağmen ısrarlarına devam etmektedir.

Bu minvalde Belediye ile halk arasında gelişen tartışmalar ile parkın İlçemiz ve halkımız açısından hayati önemini ifade etmek

Ayrıca; Belediye Başkanı’nın AVM dikmeye yönelik ısrarların altında yatan sebeplerinin kendine RANT sağlamak olduğunu  anlatmak konu ile alakalı doneleri ve on binlerce imzayı sunmak  üzere  C.H.P.Genel Başkanı dahil olmak kaydı ile konu ile ilgili olabilecek diğer kurum ve yetkililere gitmek üzere ANKARA’ya yürümeye hazırız”dedi..

Haber-Ali Doğru