NE OLUYOR BİZE! « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

NE OLUYOR BİZE!

Bu haber 02 Mart 2020 - 9:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ali Doğru’nun kaleminden…

İçerimiz türlü acılarla sancılanırken, bir hiç uğruna savaşıp ölürken, yanlış politikanın, nasibimizi almışken. Çocuklarımız sınır içinde ve dışında koyun gibi avlanırken, onlara bir kaç kelle denirken

Ekonomi çökmüş, memleket dibe batmış talan edilirken, bizim gençler maç sevincini yaşıyor.

Arkadaşlar öyle garip bir hale geldik ki akıl erdiremiyorum.  Biz ne ara bu kadar aptal ve anlayışsız olduk. İlçemizde, ve diğer illerimizde her gün şehit haberi varken, kardeş ülke saydığımız Suriye ile bizi savaşa sokan bir politika varken. Bu politikayı nasıl düzeltir de barışı sağlarız diye düşünmek yerine! Maça sevinmek ne Arkadaşlar?

Bu kadar mı duyarsızsınız? Bu kadar mı kalpsiz?

Arkadaşlar bu ülke hepimizin, Nazım’ında dediği gibi bu Memleket Bizim.

Nerden geldiği belli olmayan katil sürülerini, madde tüccarlarını, ajanları daha sayamadığım onca şeyi ülkemize geçirdiler. Ekonomimizi çökerttiler, tekeli tek’i şeker fabrikalarını üreten her şeyi ama her şeyi sattılar. Bunları tartışmak yerine neden maç? Galatasaray-Fenerbahçe’yi yenmiş, Fener GS’yi yenmiş ne yazar arkadaş. Ülke yenilmiş bitmiş toprağın geleceğin eşinden alınıyor.

Sen vatanını kurtar be arkadaş. Bize bir kurtuluş savaşı daha lazım.

Gençliğe hitabeyi okuyun yahu. Bakın vatan elden gidiyor.

Hani siz M. Kemal Atatürk’ün, Deniz Gezmiş’in, Mahirlerin, Hasan Hüseyinlerin ve en önemlisi Hz. Ali’nin izinde gidiyordunuz. Ayıp günah yazık size yazık.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket