ÜST REKLAM

logo

reklam

“MUHTARLIK CESARET GEREKTİREN BİR MAKAMDIR”

Meynioğlu, “Sizlerin Desteğini Alarak Görevimi İcra Etmeye Devam Edeceğim”

İlçemiz Cemal Gürsel Mahalle Muhtarı Selim Meynioğlu, iki buçuk dönemdir üstlendiği göreve tekrar talip olduğunu ifade ederek muhtarlığa aday olduğunu açıkladı.

Konu üzerine konuşan Muhtar Meynioğlu; “Muhtarlık görevimi sizlerin desteğini alarak yeni dönemde de devam ettirmek için adaylığımı koymuş bulunmaktayım.

Mahallesi sakinleri, bildiğiniz üzere ben muhtarınız Selim Meynioğlu bu kutsal görevi iki buçuk dönemdir büyük bir sorumluluk anlayışı ve özveri ile yapmaktayım. Muhtarlık görevimi sizlerin desteğini alarak yeni dönemde de devam ettirmek için adaylığımı koymuş bulunmaktayım.

Muhtarlık; sabır, hoşgörü ve cesaret gerektiren bir makamdır. Ben bu makamın ağırlığının her zaman farkında olan bir muhtar olmaya çalıştım. Bu anlayışla siz değerli halkımın desteğini alarak görevimi icra etmeye devam edeceğim. Sevgili mahalle sakinlerim; ortak amacımız yaşam kalitesini arttırmak güler yüzlü şeffaf bir yönetimle birlik beraberlik içinde çocuklarımıza yaşanılabilir bir mahalle bırakmak için hizmet vermektir. 31 Mart seçiminin barış ve kardeşlik havasında geçmesini temenni ediyor, sizleri saygı ile selamlıyorum” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı  

Share
168 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?